masaze.gif masaze.gif, 5,8kB masaze.gif masaze.gif
Služby

Regenerace páteře

Páteř má vliv na celkové naše zdraví a pokud je přetěžována jednostranným a nedostatečným pohybem, objevují se zdravotní potíže, kterou jsou následkem disharmonie jednotlivých obratlů. Každý obratel je totiž napojen na meridiány, které prokrvují celé naše tělo. Pokud je v některé části těla zablokována energie, vzniká tam nemoc. Ta se dá odstranit zprůchodněním energie v dané části těla.

Celá páteř představuje životní oporu, problémy v jednotlivých částech páteře signalizují, že v určité oblasti pociťujeme nedostatečně pevnou oporu.

Křížová páteř a kostrč je spojená s naší materiální sférou. Při jejich oslabení značí v oblasti života, že cítíme nedostatek finanční podpory, obáváme se toho, co bude v budoucnu i změn v životě. Má vliv na funkci dolních končetin, ledvin, pohlavních orgánů atd.

Potíže v bederní páteří signalizují ustrnutí v problémech minulosti, které brání postupovat v životě vpřed. Souvisejí s funkcí dvanáctníku a celého trávicího systému, způsobují zánět ischiatického nervu atd.

Problémy s hrudní páteří souvisejí s pocitem nedostatku citové opory. Mají neblahý vliv na inervaci hrudníku (hlavně srdce) a horní část břicha, časté skoliózy atd.

Blokace krční páteře je emocionálně způsobena odmítáním vidět druhou stránku problému, často tvrdošíjností a nepružností. Potíže zde vznikají nedostatečnou látkovou výměnou (skoliózy), ale především jsou následkem psychiky (citové napětí způsobuje ztuhnutí svalstva krční páteře). Blokace páteře způsobená vlivem stresů, starostí, strachu a nesprávných postojů má vliv na vznik spousty onemocnění. Přímo vede k zablokování solárního plexu (brániční křeči), hormonálního systému a v návaznosti může způsobit onemocnění všech orgánů.
Uvolnění krční páteře je proto velmi důležité !!!

K dobrému stavu páteře velice dobře přispívají regenerační masáže, především již zmíněné techniky jako je Reflexní terapie, Dornova metoda a Breussova masáž.


Služby


Adresa

Harmonie-REFLEX THERAPY
Nádražní 185
(budova Investtelu)
339 01 Klatovy III

Telefon:
+420 773 477 937
E-mail: Pekova.Ivana@seznam.cz
IČ: 737 17 100Home | Služby | Galerie | Cenik | Kontakty
Copyright © 2017 Harmonie - Reflex Therapy | Created by BlumA