masaze.gif masaze.gif, 5,8kB masaze.gif masaze.gif
Služby

Reflexní terapie

Reflexní  terapie (reflexologie) patří stejně jako masáže, mezi jednu z nejstarších a nej-přirozenějších léčebných metod. Využívá tzv. reflexních plošek na celém těle, jejichž správnou stimulací můžeme příznivě ovlivnit funkci jednotlivých orgánů a částí těla. Nejúčinnější je práce s reflexními ploskami na nohou.
 
Její aplikací můžeme vyléčit bolesti zad a páteře, problémy se zažíváním,onemocnění dýchacích cest, bolesti kloubů, poruchy štítné žlázy, záněty, migrény, alergie, nadměrnou únavu, nespavost atd. Pomáhá tam, kde jiné metody neučinkují, např. kde léčba chemickými preparáty není vhodná, při chronických potížích aj. Při akutních potížích a bolestech je velkou výhodou její okamžitý účinnek. Stimuluje činnost lymfatického systému a látkové výměny, posiluje imunitu i detoxikuje.                                                
 
Není vhodná pouze v případě, že došlo k transplantaci životně důležitého orgánu.
 

Reflexní terapie v praxi :

Reflexní diagnostika se provádí systematickým stlačováním reflexních bodů plosky, podle citlivosti je zde tearpeut schopen odhadnout funkční stav jednotlivých orgánů.

Reflexní masáž chodidel léčí špatně fungující orgány, uvádí organizmus do energetické rovnováhy, způsobuje uvolnění, harmonizuje, zamezuje vzniku případného onemocnění, podporuje již probíhající léčbu.Slouží jako prevence a působí ozdravně.

Nepřímé uvolnění krční páteře se reflexně provádí velmi šetrně a efektivně, nejprve předuvolněním na ploskách chodidel a dále reflexním působením v oblasti krční a okolí celé páteře. Dochází zde i k uvolňování psychického napětí, potlačených emocí a citových blokád, jež samy o sobě bývají psychosomatickou příčinou různých fyzických potíží.

Měkká reponace páteře je napravování, narovnávání a umísťování posunutých částí těla do správné polohy opět za pomoci stlačování  reflexních plošek v oblasti páteře a okolí. 

Stimulace univerzálních bodů první pomoci se využívá k překonání prvního ataku bolesti a účinně působí na jednotlivé oblasti nervové a hormonální činnosti i na posílení imunity.

 

 


Služby


Adresa

Harmonie-REFLEX THERAPY
Nádražní 185
(budova Investtelu)
339 01 Klatovy III

Telefon:
+420 773 477 937
E-mail: Pekova.Ivana@seznam.cz
IČ: 737 17 100Home | Služby | Galerie | Cenik | Kontakty
Copyright © 2017 Harmonie - Reflex Therapy | Created by BlumA