masaze.gif masaze.gif, 5,8kB masaze.gif masaze.gif
Služby

Dornova metoda

Dornova metoda je šetrná manuální terapie, kterou se mohou léčit onemocnění a obtíže spojené s pohybovým aparátem. Pro svou jednoduchost, bezpečnost a účinnost je tato metoda stále oblíbenější a vyhledávanější.

Dochází při ní k uvolnění blokád a bolestí v problematických partiích – převážně okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen.

Nápravu obratlů a kloubů, které jsou přirozeně volným pohybem usazeny do správné polohy umožňuje tato jemná manuální terapie za aktivní účasti pacienta.

Léčí také problémy se skoliózou, řeší výhřezy plotének, vbočené palce, problémy se všemi klouby, posuny kostrče a s tím i související neplodnost, atd.

Velmi úspěšně vyrovnává rozdílnou délku končetin a tím napravuje celkovou statiku těla.

Metoda vychází z vlastní zkušenosti Dietra Dorna z německého městečka Lautrech Allgau. Ve 35 letech ho postihl úraz páteře a od úporných bolestí mu pomohl až místní sedlák, který ovšem zanedlouho zemřel. Dorn fascinovaný schopnostmi sedláka, se toužil tuto metodu naučit, ale po jeho smrti byl bohužel odkázán pouze na vlastní intuici.

Metodu neustále rozvíjel a sám byl překvapen její obrovskou úspěšností. Od té doby se metoda rozšiřuje do celého světa a těší se stále větší oblibě.


Služby


Adresa

Harmonie-REFLEX THERAPY
Nádražní 185
(budova Investtelu)
339 01 Klatovy III

Telefon:
+420 773 477 937
E-mail: Pekova.Ivana@seznam.cz
IČ: 737 17 100Home | Služby | Galerie | Cenik | Kontakty
Copyright © 2017 Harmonie - Reflex Therapy | Created by BlumA